10. Sınıf Yazılı Denemeleri 2. Dönem 1 ve 2. Yazılı pdf indir

tarafından
22
10. Sınıf Yazılı Denemeleri 2. Dönem 1 ve 2. Yazılı pdf indir

Merhaba Değerli Arkadaşım,
Eğitimde başarı, doğru kaynaklarla donanmış olmakla başlar. Bu sebeple senin, yazılı sınavlarında en yüksek puanları alabilmen için Tonguç Yazılı Denemeleri kitabını büyük bir özenle hazırladık.
Kitapta yer alan Türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler, din kültürü ve ahlak bilgisi ve İngilizce derslerinin yazılı provalarının cevaplarına kitaptan olduğu gibi TATS uygulamasından da ulaşabilirsin.
Türkiye’de bir ilk olan Tonguç Yazılı Denemeleri’nin özellikleri şunlar:
1. MEB’in Örnek Senaryoları: Millî Eğitim Bakanlığının örnek senaryoları temel alınarak hazırlanan bu kitap, müfredatın gerekliliklerini eksiksiz bir şekilde karşılar.
2. Gerçek Sınav Deneyimi: Her bir yazılı provası, MEB örnek senaryolarındaki kazanımları karşılar. Böylece okulda öğrendiğin konuları bir sınav simülasyonu ile test edebilirsin.
3. Örnek Provalar: MEB senaryolarına ek olarak yeni provalarla kazanımları pekiştirir ve okul sınavında rahat edersin.
4. Tonguç YouTube Yazılı Kamp Yazılı denemelerini çözdükten sonra Tonguç YouTube Yazılı Kampı’na katılarak yazılılara gönül rahatlığıyla girersin.
 
Hadi, yazılılarda 100’ün gülsün. Başarı seninle olsun.
 

10. Sınıf Yazılı Denemeleri 2. Dönem 1 ve 2. Yazılı isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve TONGUÇ AKADEMİ yayınevinin 12.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

10. Sınıf Yazılı Denemeleri 2. Dönem 1 ve 2. Yazılı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.