101 Büyük Liberal Düşünür pdf indir

tarafından
8
101 Büyük Liberal Düşünür pdf indir

101 Büyük Liberal Düşünür, antik çağlardan günümüze kadar önde gelen düşünürlerin bazılarının yaşamlarını ve bireysel özgürlük konusundaki fikirlerini anlatıyor.
 
Ödüllü yazar Eamonn Butler, liberal düşüncenin temel unsurlarını özetliyor ve bu geleneği yüzyıllar boyunca şekillendiren isimleri kronolojik olarak ele alıyor.
 
Düşünürlerin ortak hedeflerini belirlemesi ile birlikte hükümetin günlük yaşamlarımıza ne ölçüde dahil olduğu gibi farklı görüşlerine de vurgu yapıyor.
 
101 Büyük Liberal Düşünür politika, devlet, sosyal kurumlar, kapitalizm, haklar, özgürlük ve ahlâk ile ilgilenen herkes için bir dizi radikal fikre ve bunların arkasındaki düşünürlere açık ve özlü bir giriş sağlıyor.
 

101 Büyük Liberal Düşünür isimli 186 sayfadan oluşan kitap ; Eamonn Butler tarafından yazılmış ve LİBERTE YAYINLARI yayınevinin 05.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uluslararası İlişkilerde Güç Kavramı ve Yumuşak Güç pdf indir başlıklı makalemizde Uluslararası İlişkilerde Güç Kavramı ve Yumuşak Güç indir, Uluslararası İlişkilerde Güç Kavramı ve Yumuşak Güç oku ve Uluslararası İlişkilerde Güç Kavramı ve Yumuşak Güç pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

101 Büyük Liberal Düşünür pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.