12. Seans Füg pdf indir

12. Seans Füg pdf indir

Psikolojik bir bozukluk olan “Dissosiyatif Füg” insanların kimliğini dahi unuttuğu çok ciddi bir hastalıktır. Bu eserde başarılı yazarımız  Füg bozukluğunu karaktere nakış  gibi  işleyerek  gerilimli  atmosferin  içinde  tüm ayrıntıları  yansıtmayı  başarmıştır.   Heyecan  içinde okunacak güzel bir roman ortaya çıkmış. Farklı dünyaları merak edenler kaçırmasın.

Klinik Psikolog Faruk Bozkır 
Türk Psikologlar Derneği Genel Sekreteri 
 
İnsan zihninin karmaşıklığını, mükemmelliğini ve biricikliğini gözler önüne seren çarpıcı bir eser.
Psikolog Mustafa Özgüldü
Psikoloji Gençlik Derneği Başkan Yardımcısı
 
Her cümlesinden sonra merak uyandıran ve “Dissosiyatif Füg Hastalığı nasıl anlatılır ” sorusuna çok güzel cevap verilmiş harika bir eser olmuş. 
Psikolog Recep Akkoş
Psikoloji Gençlik Derneği Eğitim Birimi Daire Başkanı
 
“Hassas kalplerin cehennem bekçileri yakınlarımızdı ya da yakın sandıklarımız.” cümlesiyle bütünleşen 12. Seans Füg kitabı, dram ve  polisiye  örgüsüyle  hazırlanmış,  insan  psikolojisinin  intikam duygusunun hangi boyutlarda kişiyi ne derece etkileyebildiğini anlatan, okuyucuları etkisi altına alacak harika bir yapıttır. 
Yazar Ömer Kırmızı
“Adalet, maşeri bir gerginliktir.”
 
 

12. Seans Füg isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Servet Aşan tarafından yazılmış ve OTANTİK KİTAP yayınevinin 03.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Irkçılığı Gördüm Tanıyorum pdf indir başlıklı makalemizde Irkçılığı Gördüm Tanıyorum indir, Irkçılığı Gördüm Tanıyorum oku ve Irkçılığı Gördüm Tanıyorum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

12. Seans Füg pdf indir - indir