1984 (Grafik Roman) (Karton Kapak) pdf indir

tarafından
6
1984 (Grafik Roman) (Karton Kapak) pdf indir

George Orwell’in ölümsüz distopyasının Orwell Vakfı onaylı ilk grafik roman uyarlaması
 
1984 yılında Londra, Düşünce Polisi’nin insanların her adımını denetlediği, boğucu bir şehirdir. Hakikat Bakanlığı’nda çalışan Winston Smith bu habis sistemin içinde bir dişlidir; görevi yaşanmış olayları Parti’nin kabul ettiği resmi gerçeklere uygun düşecek şekilde uyarlayıp tarihi yeniden yazmaktır.  Bu korku toplumunu sorgulamaya başladığı gün, geri dönülemez bir yola girer.
 
Ünlü çizer Fido Nesti, Orwell’in başyapıtı ve distopya edebiyatının doruk noktası 1984’ü baştan yorumlayarak, gerçeğe dönüşme ihtimali gün geçtikçe artan bir dünyaya çizdiği yüzler, bedenler ve manzaralarla hayat veriyor. 
 

1984 (Grafik Roman) (Karton Kapak) isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; George Orwell tarafından yazılmış ve DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 28.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zeytindağı (Ciltli-Özel Baskı) pdf indir başlıklı makalemizde Zeytindağı (Ciltli-Özel Baskı) indir, Zeytindağı (Ciltli-Özel Baskı) oku ve Zeytindağı (Ciltli-Özel Baskı) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

1984 (Grafik Roman) (Karton Kapak) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.