2022 KPSS Lise Ön Lisans Genel Yetenek Genel Kültür Tek Kitap Soru Bankası pdf indir

tarafından
13
2022 KPSS Lise Ön Lisans Genel Yetenek Genel Kültür Tek Kitap Soru Bankası pdf indir

– Tek kitapta Türkçe, Matematik, Geometri, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık derslerinin tamamı.
– Tüm sorular video çözümlü (testlerdeki karekodu telefonunuza okutarak çözüm videosunu izleyebilirsiniz.
– TEK KİTAPTA 2809 ÇÖZÜMLÜ SORU:
TÜRKÇE: 296 SORU
MATEMATİK: 957 SORU
TARİH: 337 SORU
COĞRAFYA: 632 SORU
VATANDAŞLIK: 587 SORU
KR AKADEMİ TEK KİTAP, Son ÖSYM sınavlarına göre güncel olarak hazırlandı. KPSS lise önlisans düzeyinde ve sınav seviyesinde orta zorlukta.
Türkçe’de KPSS’de olduğu gibi özellikle paragraf, anlam bilgisine yer verildi. Sözel Mantık soruları KPSS soru kalıplarına göre hazırlandı. Son yıllarda Türkçe soruları ÖSYM tarafından da zorlayıcı olduğu için Türkçe bölümünün zorluk seviyesi biraz daha yüksek tutuldu.
Matematik çözmekte zorlananlar için matematik soruları kolaydan zora kavrama sorularıyla başlandı. Özellikle temel matematik ve problemler konularına geniş yer verilerek “Hiç matematik yapamıyorum!” diyenlere de matematik yaptırmak hedeflendi.
Tarih dersinde ÖSYM’nin son yıllardaki yorum ve öncüllü soruları göz önüne alınarak, gerçek sınavda karşınıza gelebilecek tüm soru kalıplarına yer verildi.
Coğrafya’da güncel TÜİK verileri, harita ve grafik yorumlama soruları göz önüne alındı.
Vatandaşlıkta güncel anayasa değişikliklerine ve ÖSYM tarafından eklenen İnsan Hakları konularına yer verildi.
KPSS’de ihtiyacınızı karşılayacak sorular, video çözümleri ve tamamen güncel içerikle KR Akademi Tek Kitap soru bankasının atanmanıza katkı sağlamasını diliyoruz.
 

2022 KPSS Lise Ön Lisans Genel Yetenek Genel Kültür Tek Kitap Soru Bankası isimli 640 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve KR AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 06.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

2022 KPSS Lise Ön Lisans Genel Yetenek Genel Kültür Tek Kitap Soru Bankası pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.