2024 Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı MBSTS Konu Anlatımlı pdf indir

tarafından
5
2024 Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı MBSTS Konu Anlatımlı pdf indir

Değerli Okuyucularımız,
Diyanet İşleri Başkanlığının düzenlemiş olduğu “Meslekî Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (MBSTS)” için hazırlanan bu yayınımızda dini kavramlar dikkatle ele alınarak ilgili konular kapsamında alanında uzman yazar komisyonumuz tarafından hazırlanmıştır. Kitabımızdaki konularda teorik çerçeve net bir şekilde çizilmiş, çözümlü ve cevaplı testler ile pratiğe ilişkin sorulara yer verilmiştir. Anlatılan konuların zihinde somutlaşması için konuların arasına yazar notları, şemalar ve tablolar da eklenmiştir. Okuyucuların toplam iş yükü gözetilerek, öz ve net bilgilerden uzaklaşmadan, güncel ve çalışmalarını pekiştirecek yöntemleri sunmak amacıyla özenle hazırlanan bu yayınımızın sınava hazırlanan siz değerli okuyucularımıza katkı sağlamasını diliyoruz.
 

2024 Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı MBSTS Konu Anlatımlı isimli 402 sayfadan oluşan kitap ; Komisyon tarafından yazılmış ve PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK yayınevinin 25.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

2024 Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı MBSTS Konu Anlatımlı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.