8. Sınıf LGS Doz Denemeleri pdf indir

8. Sınıf LGS Doz Denemeleri pdf indir

Doz Denemeleri öğrencilerin üç temel ihtiyacını karşılıyor:
1- Zaman Yönetimi:
9,18,36,72 ve 90 soruluk tamamen sınavdaki branş soru dağılımlarına göre orantılı bir şekilde hazırlanmış Kademeli Artan Sınav denemeleri modeline göre öğrenciler girecekleri sınavın küçük versiyonlarından başlayarak tam haline kadar kendilerini süreyle yarışacakları merkezi sınava hazırlıyorlar.
2- Eksiklerin Analizi:
Deneme analiz kitapçığıyla hangi dersin hangi konusunun hangi alt başlığından hata yaptıklarını görerek sınav maratonunda eksik oldukları yanları bulabiliyorlar. 
3- Deneme Bitirme:
Birçok öğrencinin temel sorunu olan başladığı denemeyi süresi içinde ve aynı günde bitirememe problemine karşı Kademeli Artan Sınav modeli ile aşama aşama ilerleyerek gerçek sınava tam bir şekilde hazırlanabiliyorlar.
 

8. Sınıf LGS Doz Denemeleri isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve TONGUÇ AKADEMİ yayınevinin 19.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Paragrafik Eko pdf indir başlıklı makalemizde Paragrafik Eko indir, Paragrafik Eko oku ve Paragrafik Eko pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

8. Sınıf LGS Doz Denemeleri pdf indir - indir