A Game Of Thrones / Taht Oyunları Seti (9 Kitap) (Kutulu) pdf indir

tarafından
6
A Game Of Thrones / Taht Oyunları Seti (9 Kitap) (Kutulu) pdf indir

Yazların on yıllar, kışların bir insan ömrü sürebildiği diyarda, dehşetli ve  soğuk zamanlar yaklaşıyor. Kışyarı’nın kuzeyindeki buzul topraklarda, yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ötesinde tehditkâr doğaüstü güçler toplanıyor… Acımasız soğuğun hüküm sürdüğü kuzeyden, uzak güneydeki sıcak zevk yurduna uzanan, leydiler, lordlar, savaşçılar, büyücüler ve katillerle dolu öykü, korkunç kehanetlerin işaret ettiği bir devirde başlar. Komplo, trajedi, ihanet, zafer ve dehşet dolu olayların ortasında Starklar’ın, dostlarının ve düşmanlarının kaderi bıçak sırtında. Hedef, en ölümcül savaş olan taht oyununda muzaffer olmak.
 
George R. R. Martin türünün sınırlarını zorladığı Taht Oyunları ile bir şaheser ortaya koyuyor. Dünyanın dört bir yanındaki edebiyat okurlarını kesinlikle memnun edecek destansı seride gizem, entrika, aşk ve macera dolu hikâyelerle büyülüyor.
 
 
Set İçi
 
Taht Oyunları
Kralların Çarpısması Kısım 1
Kralların Çarpısması Kısım 2
Kılıçların Fırtınası Kısım 1
Kılıçların Fırtınası Kısım 2
Kargaların Ziyafeti Kısım 1
Kargaların Ziyafeti Kısım 2
Ejderhaların Dansı Kısım 1
Ejderhaların Dansı Kısım 2
 

A Game Of Thrones / Taht Oyunları Seti (9 Kitap) (Kutulu) isimli sayfadan oluşan kitap ; George R.R. Martin tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 20.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

A Game Of Thrones / Taht Oyunları Seti (9 Kitap) (Kutulu) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.