Açıklığa Doğru pdf indir

Açıklığa Doğru pdf indir

Açıklığa Doğru’da edebiyatın kendine has meseleleri diğer disiplinleri de içine alan çoğulcu bir bakışla yazar-metin-okur üçgeninde irdeleniyor.
Asuman Susam, Türk edebiyatının köşe taşı/çağdaş şair ve yazarlarının eserlerine yazar, eleştirmen, ama her şeyden önce bir okur bakışıyla yaklaşırken bugüne dek heybesinde biriktirdiklerini paylaşıyor. Behçet Necatigil’den Nilgün Marmara’ya, Anita Sezgener’den Bülent Keçeli’ye, Süreyya Berfe’den Ethem Baran’a, Elif Sofya’dan Mustafa Irgat’a, Hulki Aktunç’tan Suat Derviş’e birçok yazar ve şairin metinlerine odaklanılan yazılarda, özellikle şiirin sorunsalları, açmazları ve çıkış noktaları üzerine incelikli görüşler sunuluyor.
Açıklığa Doğru, yetkin bir şairin okuma gözlüğüne yansıyanlar.
 

Açıklığa Doğru isimli 416 sayfadan oluşan kitap ; Asuman Susam tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 15.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Şey Olduğu Yok pdf indir başlıklı makalemizde Bir Şey Olduğu Yok indir, Bir Şey Olduğu Yok oku ve Bir Şey Olduğu Yok pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Açıklığa Doğru pdf indir - indir