Ağlayan Konak pdf indir

tarafından
28
Ağlayan Konak pdf indir

Bu konak, kardeşlerimle yetişkin olmaya adım atmaya başlayana kadar, saydığım diğer evlerin çokluğuna rağmen uzun bir süre güzelliğini korumayı başardı. Gövdesinden saklambaç oynanmasına hiç kızmadı. Dalları ve yaprakları her zaman bu oyunları izlemekten büyük keyif aldı. Oyunlara dahil oldu. Elinden geldiğince diğer evlere komşuluk etti. Bahçesindeki çiçek kokularını kimseden esirgemedi. Tulumbasından çıkan su içilsin diye çoğu zaman avlusunun kapısını kilitlemedi.
Duvarlarından dışarıya doğru sarkan meyvelerinin yenilmesine hiç ses çıkarmadı. Tüm bunları yaparken hasta ve yorgun yaşlı kadınların çıkardığı oflamalara benzeyen iniltiler yayıyordu. Derdini tasasını saklamaya çalışsa da feri sönmüş gözleri konağı ele veriyordu.
 

Ağlayan Konak isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Hüseyin Kete tarafından yazılmış ve SINIRSIZ KİTAP yayınevinin 06.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kumarbaz pdf indir başlıklı makalemizde Kumarbaz indir, Kumarbaz oku ve Kumarbaz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ağlayan Konak pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.