Aile İşinden Güçlü Şirkete Dönüşüm Serüveni pdf indir

Aile İşinden Güçlü Şirkete Dönüşüm Serüveni pdf indir

Geçmişinde küçük bir dükkanla işe başlayıp, bugün marka haline gelmiş yüzlerce şirketin başarı hikayesi vardır. Peki, bu şirketler neyi doğru yaptılar da 10 m²’den 10.000 m²’ye ulaştılar? Tek şubeden yüzlerce şubeye ulaştılar, binlerce insana iş verir hale geldiler ve halen nasıl orada kalmayı başarıyorlar?
Hayatta tecrübe edinmenin iki yolu vardır, biri bizzat yaşamak diğeri ve daha az riski olanı ise başkalarının yaşadıklarından model almaktır.
İşte bu kitabın içinde “Bizde de aynısı olmuştu,” diyebileceğiniz yaşanmış birçok örnek göreceksiniz. Bu örnek ve beraberinde gelen çözüm önerilerinden yapacağınız çıkarımlar, firmanızı ileriye taşımanızda size yol gösterici ve Aile İşinizi Güçlü Şirkete çevirmenizde rehberiniz olacaktır.
 

Aile İşinden Güçlü Şirkete Dönüşüm Serüveni isimli 166 sayfadan oluşan kitap ; Osman Çatak tarafından yazılmış ve AGAH YAYINLARI yayınevinin 04.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Muhasebe, Finans ve Denetim Alanlarında Yenilikçi Yaklaşımlar pdf indir başlıklı makalemizde Finans ve Denetim Alanlarında Yenilikçi Yaklaşımlar indir, Finans ve Denetim Alanlarında Yenilikçi Yaklaşımlar oku ve Finans ve Denetim Alanlarında Yenilikçi Yaklaşımlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aile İşinden Güçlü Şirkete Dönüşüm Serüveni pdf indir - indir