Aile ve Çocuk Eğitimi Üzerine Sohbetler pdf indir

tarafından
9
Aile ve Çocuk Eğitimi Üzerine Sohbetler pdf indir

Son yıllarda çocuk terbiyesi üzerine pek çok kitap yazılıyor. Değerli psikologlarımız, pedagoglarımız bu konuda çalışmalar yapıyor, konferanslar veriyorlar. Anne – baba adayları yavaş yavaş bu konunun önemini kavrıyor ve kendilerini eğitmenin yollarını arıyorlar. Ben çocuğumu çok seviyorum, öyleyse iyi anneyimdir” düşüncesinin yanlışlığı zihinlere yerleştikçe kişiler terbiyeci olmanın bir sanat olduğunu kavrıyorlar. Her sanat gibi terbiyecilikte istek, bilgi, tecrübe, zaman, sabır, temelleri üzerine oturur.

Bu çalışma bir annenin kendi tecrübelerinin yanısıra eğitim uzmanlarının eserlerinden yararlanılarak oluşturulmuştur. Eserde çocuk eğitiminin yanında aile eğitimini ve aile içi iletişim konularıda ele alınmaktadır.
 

Aile ve Çocuk Eğitimi Üzerine Sohbetler isimli 190 sayfadan oluşan kitap ; Gülsen Atlı tarafından yazılmış ve ETÜT YAYINLARI yayınevinin 19.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tevekkül Doğum pdf indir başlıklı makalemizde Tevekkül Doğum indir, Tevekkül Doğum oku ve Tevekkül Doğum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aile ve Çocuk Eğitimi Üzerine Sohbetler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.