All-Star Batman Sayı 4 pdf indir

tarafından
5
All-Star Batman Sayı 4 pdf indir

Gotham’ın Pelerinli Süvarisi evinden uzakta, beklenmedik bir tuzakla karşı karşıyaydı çünkü Two-Face bu defa her zamanki hainliklerinden farklı ve kişisel bir şeyler planlamıştı. Ancak ne Two-Face, ne Kara Şövalye ne de Duke yollarını bekleyen tehlikenin farkındaydı. Bir yandan da geçmişin biraz olsun aydınlığa kavuştuğu ve Harvey Dent’in kendisiyle yüzleştiği gelecek, insanın doğasına dair Two-Face ile Batman arasındaki tartışmanın sonunu getirmeye hazırlanıyordu. Zsasz geride cesetlerle birlikte birçok soru işareti bırakmıştı ve Duke bu bilmeceyi sadece doğru soruları doğru kişilere sorarak çözebileceğini öğrenmek üzereydi. İlgisiz gibi görünen ipuçları ve cevapsız gibi görünen sorular Duke için hayatı tanımanın yeni bir yolu olabilecek miydi?
 

All-Star Batman Sayı 4 isimli 32 sayfadan oluşan kitap ; Scott Snyder tarafından yazılmış ve JBC YAYINCILIK yayınevinin 18.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Hayat pdf indir başlıklı makalemizde Yeni Hayat indir, Yeni Hayat oku ve Yeni Hayat pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

All-Star Batman Sayı 4 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.