Allah (c.c.) de Kalbim Dua Var Problem Yok! pdf indir

tarafından
7
Allah (c.c.) de Kalbim  Dua Var Problem Yok! pdf indir

Yalnız ve çaresiz kaldığın zamanlarda imdat feryatlarının ulaştığı tek yer, Allah’ın (c.c.) katı değil midir? O, senin isteklerine karşılık vermeye ve “Buyur ey kulum!” demeye her daim hazırdır. O hâlde tüm başına gelenler, seni üzenler, kıranlar, hayal kırıklığına uğratanlar karşısında sen niye pes ediyorsun ki?

Bil ki çaresizlerin çaresi, en hakiki dost Allah’tır. O seni seviyor ve aynı sevgi ve ilgiyi de senin ona göstermeni arzu ediyor. Ediyor ama muhtaç olduğundan değil, seni bu dünyada ve öte dünyada, hayal bile edemediğin nimetlerle donatmak için. Ve senin, O’nu anmaya ihtiyacın olduğu için…

Unutma ki dua; inanma, dayanma ve isteme ihtiyacı içerisinde bulunan insanı, rahmeti sınırsız, mutlak kudret sahibi olan Allah’a bağlayan, en güzel manevi bağdır.
 

Allah (c.c.) de Kalbim
Dua Var Problem Yok! isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Ferudun Özdemir tarafından yazılmış ve AZ KİTAP yayınevinin 15.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kur’anî Algılar pdf indir başlıklı makalemizde Kur’anî Algılar indir, Kur’anî Algılar oku ve Kur’anî Algılar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Allah (c.c.) de Kalbim Dua Var Problem Yok! pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.