Allah’ın Hükümlerine Göre Nasıl Yönetirsin pdf indir

tarafından
7
Allah’ın Hükümlerine Göre Nasıl Yönetirsin pdf indir

Ben inşallah bu çalışmayı tamamladıktan sonra değerli okuyucularıma takdim edeceğim.

Bu benim ilmi çalışmalarımın başında gelmektedir.
Bu kitapta bulunan fikirlerin büyük bir bölümü yirmi üç sene önce kafamda şekillenmişti.

Burada ele aldığım konular Müslümanların çocukları tarafından ihmal edilmiş olup, birçoğu tarafından gereği yerine getirilmemiştir. Bundan dolayı imkânlarım nispetinde, Allah’ın hükmünü öğrenip onunla amel etme yollarını açıklamaya karar verdim. Bunu bütün fertleri kapsayacak şekilde açıkladım.

Her insan yöneticidir ve efendidir. Nasıl ki, devlet yöneticisi vatandaşlarından mesuldür, aynı şekilde her birimiz de sahip olduğumuz, sorumlu olduğumuz kişilerden sorumluyuz. Onun için herkes ailesinden çocuklarından sorumludur. Hatta onunda ötesinde herkes kendi nefsinden sorumludur.

Hüseyin bin Avde el-Avayşe
 

Allah’ın Hükümlerine Göre Nasıl Yönetirsin isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Hüseyin bin Avde el-Avayşe tarafından yazılmış ve İTİSAM YAYINLARI yayınevinin 08.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dua (Evrad-ı Şerîfe) Rahle Boy Arapça+Türkçe (Lila) pdf indir başlıklı makalemizde Dua (Evrad-ı Şerîfe) Rahle Boy Arapça+Türkçe (Lila) indir, Dua (Evrad-ı Şerîfe) Rahle Boy Arapça+Türkçe (Lila) oku ve Dua (Evrad-ı Şerîfe) Rahle Boy Arapça+Türkçe (Lila) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Allah’ın Hükümlerine Göre Nasıl Yönetirsin pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.