Allah Senden Razı Olsun Bay Rosewater pdf indir

tarafından
5
Allah Senden Razı Olsun Bay Rosewater pdf indir

ROSEWATER VAKFI,
SİZE NASIL      
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
 
Bu patlak ütopyanın parasının üstüne e pluribus unum –“çoğunluğun arasından biri”– diye yazmak, özlü sözlerin en alaycısı olsa gerek; çünkü iğrenç derecede zengin her Amerikalı, çoğunluktan esirgenmiş mal varlığının, yetkilerin ve zevklerin temsilcisidir. Noah Rosewater’ların yarattığı tarihin ışığında daha uygun bir vecize şu olabilirdi: Her şeyin en fazlasını kap, yoksa hava alırsın.
 
Eliot Rosewater’la tanışın: müthiş varlıklı Rosewater Vakfı’nın vârisi ve başkanı, gönüllü itfaiyeci, bilimkurgu hayranı. Kendisi milyon dolarları elinin tersiyle iterek insan doğasına dair soylu bir deneye başlamak için kolları sıvadı. Acaba avukatlık bürosunda çalışan uyanık genç, onun deliliğini tescil ettirip vakfın kontrolünü elinden alana kadar başarılı olabilecek mi? Belki Kurt Vonnegut külliyatının vazgeçilmez karakteri, yazar Kilgore Trout’un yardımıyla… Vonnegut, hepimizin vârisi olduğumuz açgözlülük, ikiyüzlülük ve budalalığı ortaya koyuyor Allah Senden Razı Olsun Bay Rosewater’da.
 

Allah Senden Razı Olsun Bay Rosewater isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Kurt Vonnegut tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 27.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Allah Senden Razı Olsun Bay Rosewater pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.