Amok Koşucusu (Ciltli) pdf indir

tarafından
21
Amok Koşucusu (Ciltli) pdf indir

Amok Koşucusu doktor olarak yardıma ihtiyaç duyan bir insana el uzatmanın vicdani yükümlülüğüyle kendi karmaşık duyguları arasında sıkışıp kalan bir adamın hikâyesidir. Hollanda Doğu Hint Adaları’nda görev yapan bir doktor; dara düşüp kendisine başvuran çok zengin bir kadının “yardım” talebini geri çevirir. Zira kadının mağrur ve hesapçı tavrı karşısında büyük bir öfkeye kapılmış, gururuna yenik düşmüştür. Ancak söz konusu olan insan hayatıdır. Kısa süre içinde pişmanlığın pençesine düşer. Kadına yardım etmeyi saplantı haline getiren doktor; Malezya halkında rastlanan bir nevi öldürücü delilik olan hummanın, amokun etkisi altına girer.
 

Amok Koşucusu (Ciltli) isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Stefan Zweig tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 23.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Güneşi Söndürmem Gerek (Ciltli) pdf indir başlıklı makalemizde Güneşi Söndürmem Gerek (Ciltli) indir, Güneşi Söndürmem Gerek (Ciltli) oku ve Güneşi Söndürmem Gerek (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Amok Koşucusu (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.