Android Studio İle Mobil Java Programlama pdf indir

tarafından
194
Android Studio İle Mobil Java Programlama pdf indir

Bu kitap Android mobil telefon üzerinde, java ile program geliştirmek için hazırlanmıştır. Bunun için; Internetten indireceğimiz Android Studio programı, bilgisayar’a bağlı android mobil telefon ve bu kitabın olması yeterlidir.
Android studio programının windows işletim sistemine sorunsuz kurulması, kurulum esnasında karşılaşılabilecek her türlü sorunlar, java programlama yapısı, mobil programın design, code, java sayfalarında hazırlanması, mobil telefona aktarılması ve mobil telefonda yapılması gereken düzenlemeler ayrıntılı işlenmiştir.
 

Android Studio İle Mobil Java Programlama isimli 187 sayfadan oluşan kitap ; Faruk Şentürk tarafından yazılmış ve EKİN KİTABEVİ YAYINLARI yayınevinin 13.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) pdf indir başlıklı makalemizde Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) indir, Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) oku ve Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (5 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Android Studio İle Mobil Java Programlama pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.