Anılar Duraklar pdf indir

tarafından
6
Anılar Duraklar  pdf indir

Elinizdeki bu kitap Prof. Dr. Hikmet Koçak’ın sahici, sıcak ve dürüstçe kaleme aldığı anılarını içermektedir. Anadolu’nun sevimli ama ücra bir köyünde doğup oradan alanında ünlü bir kalp cerrahı olan, yaşamını insanları iyileştirmeye, acıları dindirip hayır dualara mazhar olmaya adayan ve şimdiye değin çok sayıda insanın yaşamına dokunup iyilik ve esenlik saçan Prof. Dr. Hikmet Koçak, cerrahlığının yanı sıra Türkiye’nin en büyük yüksek öğretim kurumlarından olan Atatürk Üniversitesi’nin rektörlüğünü de yaptı. Dolu dolu 8 yıl sürdü rektörlük görevi. Özveri, adanmışlık, çaba, emek, hizmet ve başarı, bu dönemi tanımlayan temel kavramlarındandı. Bununla birlikte yerel, ulusal ve uluslararası ölçeklerde birbirinden renkli, birbirinden değerli hikayelere de konu oldu bu süreç.
 

Anılar Duraklar isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Hikmet Koçak tarafından yazılmış ve KİŞİSEL YAYINLAR yayınevinin 02.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Anka 5. Kitap pdf indir başlıklı makalemizde Anka 5. Kitap indir, Anka 5. Kitap oku ve Anka 5. Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Anılar Duraklar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.