Anka 5. Kitap pdf indir

tarafından
5
Anka 5. Kitap pdf indir

Ah o mavi gözler…
 
Kurşun gibi saplanan kıyamet bakışlı gözler…
 
Uğruna şimdi ölümü göze aldığım gözler…
 
Bir gün öğrenebilecek mi acaba? Kalbine saplamayı başaramadığı kurşunu aslında çoktan benim kalbime sapladığını bir gün öğrenebilecek mi? Kalbimi paramparça ettiğini, ateşle kavurup küle dönüştürdüğünü ve o küllerden başka bir ben yarattığını öğrenebilecek mi?
 
Onun sevdikleri için verdiği savaşı şimdi anlayabiliyorum. Çünkü daha doğmamış bir çocuğu sevdim ben. Onun için savaşa gidiyorum.
 
Sadakatini şimdi anlayabiliyorum. Çünkü sadakat adanmak demek bir anlamda. Beni görmek istemeyen bir kadına adandım ben. Elimin bir daha asla başka bir ele değmemesine yemin ediyorum.  
 
Ülkesi uğruna canını verebilecek olmasını şimdi anlıyorum. Çünkü ilk kez kendimi birine ait hissediyorum. Bir ülke uğruna canımı vermeye gidiyorum.
 
Sabrını şimdi anlıyorum. Bilinmezliğe doğru yol alırken elimdeki tek şey umut ve şimdi yalnızca umuduma tutunuyorum.
 
Bir gün yeniden o mavi gözleri ve onunla birlikte dünyaya getirdiğimiz bebeğimizi görebilme umudu ile yürüyorum.
 
Ne kadar sürerse sürsün…
 
Bir gün muhakkak geri döneceğim.
 

Anka 5. Kitap isimli 640 sayfadan oluşan kitap ; Aslıhan Doğa tarafından yazılmış ve THESEUS YAYINEVİ yayınevinin 05.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Seben Sen ve Ben pdf indir başlıklı makalemizde Seben Sen ve Ben indir, Seben Sen ve Ben oku ve Seben Sen ve Ben pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Anka 5. Kitap pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.