Annelerin Kutsal Pazarı pdf indir

tarafından
6
Annelerin Kutsal Pazarı pdf indir

Yazdan kalma bir Mart günü: Annelerin Kutsal Pazarı, yıl 1924. İngiliz taşrasındaki köşklerden birinde hizmetçilik yapan Jane Fairchild’ın ziyaret edecek bir annesi olmadığından izin gününü nasıl geçireceğine dair bir fikri de yoktur. Yıllardır gizli bir ilişki yaşadığı komşu evin tek vârisi Paul Sheringham’dan gelen telefon, hayatını bütünüyle değiştirecek bir dizi olayın da başlangıcı olur. Eserleri otuzun üzerinde dile çevrilen, Booker Ödülü sahibi Graham Swift, savaşlarından, facialarına; kadın erkek ilişkilerinden, sınıfsal çatışmalarına bir yüzyılı, geleceğin sıradışı yazarlarından biri olacak genç bir kadının kendini keşfetme öyküsü üzerinden anlatırken, ustalığının doruklarında geziniyor.
“Swift’in bu kısa romanı bir başyapıt.”
The Guardian
“Mükemmel… Annelerin Kutsal Pazarı haksızlıkla örülmüş İngiliz kast sisteminin parmaklıklarını zorlayan aşkı, tutkuyu ve sıradan nezaketi gözler önüne seriyor.”
Kazuo Ishiguro
“Büyük yazar Graham Swift’in ustalıklı kaleminden altın değerinde bir eser.”
Le Monde
“Akıllara kazınan törensel temposunun yanı sıra yoğun bir duygusallığa sahip olan Annelerin Kutsal Pazarı, bir nevi feminist Külkedisi öyküsü.”
Michiko Kakutani
 

Annelerin Kutsal Pazarı isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Graham Swift tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ay Demir (Günümüz Türkçesiyle) (Ciltli) pdf indir başlıklı makalemizde Ay Demir (Günümüz Türkçesiyle) (Ciltli) indir, Ay Demir (Günümüz Türkçesiyle) (Ciltli) oku ve Ay Demir (Günümüz Türkçesiyle) (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Annelerin Kutsal Pazarı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.