Anonim Limited Şirket pdf indir

Anonim  Limited Şirket pdf indir

İş hayatına başlarken hangi sahada iş yapacaksanız yapın mutlaka bir şirket kurmanız gerekir. Çok küçük iş yapmak dışında şirketinizi ya anonim ya da limited olarak kurarsınız. Çoğu zaman bunun gibi daha önce yapmadığımız işleri ilk defa yaparken gözümüzü kapar imzayı atarız. İnternette bir uygulamaya gireceksiniz önünüze uzun bir sözleşme çıkar ve okumadan kabul edersiniz. Şirket kurma işi böyle gözü kapalı yapılacak imzalardan biri değil. Bu kitapta ne türlü sorumluk altına gireceğiniz, avantaj ve dezavantajların ne olduğunu bulacaksınız. Bir şirkette başarılısınız, tebriklerle beraber yönetim kurulu üyeliği teklif ediliyor. Gurur verici bir olay işinizde başarılı olduğunuzu gösteriyor, ancak kötü günde ne sorumluğa giriliyor bilmelisiniz.
 

Anonim
Limited Şirket isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; İlhan Durusoy tarafından yazılmış ve BOYUT YAYIN GRUBU yayınevinin 20.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gelirin Yeniden Dağılımda Maliye Politikası (OECD Ülkeleri Üzerine Ampirik Bir Analiz) pdf indir başlıklı makalemizde Gelirin Yeniden Dağılımda Maliye Politikası (OECD Ülkeleri Üzerine Ampirik Bir Analiz) indir, Gelirin Yeniden Dağılımda Maliye Politikası (OECD Ülkeleri Üzerine Ampirik Bir Analiz) oku ve Gelirin Yeniden Dağılımda Maliye Politikası (OECD Ülkeleri Üzerine Ampirik Bir Analiz) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Anonim Limited Şirket pdf indir - indir