Arabuluculuk Deneme Sınavı Beklenen Sınav Zorluğunda (Gerçekçi – Zorlayıcı) pdf indir

tarafından
9
Arabuluculuk Deneme Sınavı Beklenen Sınav Zorluğunda (Gerçekçi – Zorlayıcı)  pdf indir

Değerli Arabulucu Adayları,
Yılların arabuluculuk ve arabuluculuk eğitmenliği deneyimlerimizden yararlanarak, içten bir emek, titizlik ve yararlı olma duygusuyla sunduğumuz bu çalışmamızda yer alan sorular, daha çok ÖSYM’nin ağırlık verdiği mantık ve teknikler dikkate alınarak hazırlanmıştır.
Bilgideki detayın sorulardan çok seçeneklerde bulunabileceğinin bilinciyle, seçeneklerin oluşturulmasına en az soruların hazırlanmasına olduğu kadar özel bir özen ve dikkat gösterilmiştir.
Özveri ve emeklerinizle aldığınız eğitim ve yoğun çalışmalarınızla edindiğiniz bilgilerinizin gerek arabulucu, gerek taraf vekili olarak önemli bir kazanım olduğu inancındayız.
Her bir değerli meslektaşımıza sınavda başarılar ve iyi şanslar diler, saygı ve sevgilerimizi sunarız.
Esin KILIÇ – M. Turgay BİLGE
 

Arabuluculuk Deneme Sınavı Beklenen Sınav Zorluğunda (Gerçekçi – Zorlayıcı) isimli 242 sayfadan oluşan kitap ; Esin Kılıç tarafından yazılmış ve PLATON HUKUK yayınevinin 06.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İnsan Haklarında Buluşmak pdf indir başlıklı makalemizde İnsan Haklarında Buluşmak indir, İnsan Haklarında Buluşmak oku ve İnsan Haklarında Buluşmak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Arabuluculuk Deneme Sınavı Beklenen Sınav Zorluğunda (Gerçekçi – Zorlayıcı) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.