Arapça Öğrenenler İçin Kolay Dilbilgisi 2 pdf indir

Arapça Öğrenenler İçin Kolay Dilbilgisi 2 pdf indir

Arapçayı Öğrenenler İçin Kolay Dil Bilgisi serisinin ikinci kitabı olan ve orta seviye dil düzeyini esas alan eser, yeni baskısında içerik ve tasarım açısından düzeltmeler ve yenilikler içeriyor. Üç bölüme ayrılan kitapta; konular öğrenme sürecindeki algıya hitap edecek şekilde kolaydan zora doğru ilerlemektedir.
 
Konu içerikleri; farklı ihtimaller göz önünde bulundurularak örnek cümlelerle tasvir edikten sonra gerekli görülen hususlara dikkat çekilmekte, açıklamalar kısmında vurgulanmak istenen örnekler renkli olarak verilmekte ve alıştırmalarda çeşitlilik esas alınmaktadır. Konular ele alınırken dildeki öğrenim süreci dikkate alınmakta; ele alınan konunun detaylarına seviyenin gerektirdiği ölçüde girilmektedir.
 
Bir eğitim seti ile Arapça öğrenenlerin, setlerdeki dil bilgisi kısımlarını bu kitapla takviye etmesi ve eksiklerini gidermesi mümkündür.
 

Arapça Öğrenenler İçin Kolay Dilbilgisi 2 isimli 358 sayfadan oluşan kitap ; Murat Serdar Şadoğlu tarafından yazılmış ve AKDEM YAYINLARI yayınevinin 26.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İnce ve Kaba Motor Gelişimi (2 Yaş) pdf indir başlıklı makalemizde İnce ve Kaba Motor Gelişimi (2 Yaş) indir, İnce ve Kaba Motor Gelişimi (2 Yaş) oku ve İnce ve Kaba Motor Gelişimi (2 Yaş) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Arapça Öğrenenler İçin Kolay Dilbilgisi 2 pdf indir - indir