Ariflerin Menkıbeleri (4 Cilt Takım) pdf indir

tarafından
10
Ariflerin Menkıbeleri (4 Cilt Takım) pdf indir

Elinizdeki bu eser, menkıbeler, hikmetli sözler ve islâmın İnceliklerini anlatan bir tasavvuf kitabıdır. Zamamanımızda fennin başdöndürücü bir hızla ilerlemesine, moddiyo- tm olabildiğine artmasına rağmen, itiraf etmek gerekir ki; gerçek dindar müslümanlar bir yana, insanlık mânen yoksuldur ve âdeta bir girdab’ta kalmıştır. Ve şu doğru bir gerçektir kİ; mânen yoksul olan duygusuz yaşar. Hastadır, huzursuzdur. Sefildir, ruhsuzdur. O, ibadetin zevkine eremez. Namaz, oruç ona bir tad vermez. Allah’ın (C.C.) kelâmı Kur’ân-ı Kerim’i, Peygamberimizin (S.A.V.) buyruğu Hadisi Şerifleri ve evliyaullahın özlü, veciz, hikmet dolu sözle­rini ve menkıbelerini okumak, ruha manevi bir huzur, kalbe bir İç zengin­liği verir ve… insan yüceliklere ulaşır.
 

Ariflerin Menkıbeleri (4 Cilt Takım) isimli 1864 sayfadan oluşan kitap ; Murat Tarık Yüksel tarafından yazılmış ve DEMİR KİTABEVİ yayınevinin 09.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür pdf indir başlıklı makalemizde Tesettür indir, Tesettür oku ve Tesettür pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ariflerin Menkıbeleri (4 Cilt Takım) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.