Aşık Erkekler: Çılgın, Sersem ve Tutkulu pdf indir

tarafından
4
Aşık Erkekler: Çılgın, Sersem ve Tutkulu pdf indir

ÂŞIK ERKEKLER KİTAP KULÜBÜ YENİ GÖREVE HAZIR!
 
Alexis Carlisle ve kedilere özel açtığı kafesi, büyük bir skandalın ardından şöhrete kavuşur. Yeni müşterisiyle tanışan Alexis’in beklediği son şey, bu müşterinin onunla kardeş olduklarını iddia etmesidir. Ne yapacağını bilemeyen genç kadın, güvendiği tek adamdan, yani en yakın arkadaşı Noah Logan’dan yardım ister.
 
Bilgisayar dehası Noah, yazılım güvenliği uzmanı olmak için asi hacker geçmişini geride bırakmıştır. Eski becerilerini yalnızca doğru amaçlar ve doğru insanlar için kullanan Noah’nın bir sırrı vardır: Alexis’e delicesine âşıktır. Genç kadın ondan yardım istediğinde heyecanlanır ve aşkını itiraf etmek için zamanlamanın doğru olup olmayacağını merak eder.
 
Kitap kulübündeki arkadaşları da onun aşk yolculuğuna eşlik etmeye ve en sevdikleri “kılavuzları” paylaşmaya fazlasıyla isteklidir. Sadece Noah’nın bir karar vermesi ve aşkının karşılıksız olma ihtimaline hazırlanması gerekir.
 
BU İTİRAF, ŞİMDİYE KADAR SAHİP
OLDUĞU EN İYİ ARKADAŞLIĞI RİSKE
ATMAYA DEĞECEK MİDİR?

 
 

Aşık Erkekler: Çılgın, Sersem ve Tutkulu isimli 360 sayfadan oluşan kitap ; Lyssa Kay Adams tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 20.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Aşık Erkekler: Çılgın, Sersem ve Tutkulu pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.