Aşiyan 2 / Divane pdf indir

tarafından
442
Aşiyan 2 / Divane pdf indir

8 ADET FOTOKART HEDİYELİ
 
Göğsümün hemen ortasında bir yangın vardı, alevler sardı ve biz içinde kaldık.  Yandım, yanarken yaktım. 
Onun o güne yüklediği anlamla benim yüklediğim anlam birbirini katletti. Her şeyin başladığı o yerde
ikimizin kıyameti koptu.
 
Şimdi aramızda yanan ateşin bir tarafında ben, diğer tarafında o vardı. Alevler yükseldiğinde avucumdaki yüzükleri attım o ateşe. Bu bizim kesin olarak bitişimizin en büyük göstergesiydi. Biz bitmiştik.
Ona ev olan kırık, yıkık, dökük kalbim artık bir yangın yeriydi ve o yangın sönene kadar sessizce bekledik. Geçmişimiz, hayallerimiz yandı ama kül olan biz olduk.
 
“Keşke,” dedi içtenlikle. “Keşke bu kadar güçlü bir kadın olmasaydın diyorum bazen.” O konuştukça duygularım birbirine karıştı. “Kimseye kaldıramayacağı dert yüklenmezmiş, insanlar gücü kadar sınanırmış.” Titrek, ızdırap dolu bir soluk aldı. “Senin derdin, senin sınavın ben olmak istemezdim.”
 

Aşiyan 2 / Divane isimli 512 sayfadan oluşan kitap ; Hümeyra tarafından yazılmış ve DOKUZ YAYINLARI yayınevinin 03.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Arkadaşları ve Talebelerinin Gözünden Ali Osman Koçkuzu pdf indir başlıklı makalemizde Arkadaşları ve Talebelerinin Gözünden Ali Osman Koçkuzu indir, Arkadaşları ve Talebelerinin Gözünden Ali Osman Koçkuzu oku ve Arkadaşları ve Talebelerinin Gözünden Ali Osman Koçkuzu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşiyan 2 / Divane pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.