Aşiyan 3 / Yegane pdf indir

tarafından
11
Aşiyan 3 / Yegane pdf indir

Bir yanım küçük bir kız çocuğuyken bir yanım koca bir kadındı şimdi. İçimde dinmek bilmeyen o fırtınalar durulmuştu. Kadındım ben. İçimde herkese yetecek kadar sevgi vardı. Onun tüm yaralarını sarabilecek güçteydim. Küçük bir gözyaşına teslim olabilecek kadar da acizdim aslında. Kırılgandım, binbir parçaya bölünebilirdim ama tekrar ayağa kalkabilirdim. Çocuktum ben üstelik. Hatalarımla büyüyüp, olgunlaştım. Öncem yoktu, önceliklerim vardı. Başlı başına bir dünyaydım ben artık.
 
“Aşiyan; yuva, kuş yuvası, ev demekmiş,” dediğinde sustum. O konuşsun, o anlatsın istedim. Konuşurken öyle güzeldi ki. “O kelimeyi ilk gördüğümde sen geldin benim aklıma. Her şey kadere bağlı. Kuşlar uçar ama hepsinin bir yuvası vardır. Ama yerde, ama gökte, mutlaka vardır. O yuva aşiyandır,” dedi. Vücudum yandı, kalbim alev aldı. “Senin içinde olduğun her yer bana ev olur, yuva olur, sıcaklık olur, sevda olur. Benim hikâyemin Aşiyan’ı sevgilim…” Gözlerini kapadı, elimin üzerinde iç çekti ve gözlerime bakarak, “Sensin,” dedi.
 

Aşiyan 3 / Yegane isimli 560 sayfadan oluşan kitap ; Hümeyra tarafından yazılmış ve DOKUZ YAYINLARI yayınevinin 06.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Devяe Şiirler pdf indir başlıklı makalemizde Devяe Şiirler indir, Devяe Şiirler oku ve Devяe Şiirler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşiyan 3 / Yegane pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.