Aşk Hipotezi pdf indir

Aşk Hipotezi pdf indir

“Okurlar, nükteli diyalogları ve sevilesi yan karakterleriyle hem gerçekçi hem de eğlenceli olan bu kitabı ellerinden bırakamayacaklar.”
Library Journal
 
Doktora öğrencisi Olive Smith aşka inanan biri değildir.
Bu inancına şanssızlığı da eklenir ve başına gelen olayların sonunda, sevgilisi olduğuna dair yalan söylemek zorunda kalır. Yalanına kanıt arayan Olive panikler ve okulun koridorunda karşısına çıkan ilk adamı öper.
 
Ne yazık ki bu adam, öğrenciler tarafından “meşhur pislik” olarak bilinen genç biyoloji profesörü Adam Carlsen’dan başkası değildir. Olive hiç beklemediği bir tavırla karşılaşır; genç adam onun sırrını saklayacağını hatta işbirliği yaparak
sevgilisi rolünü oynayacağını söyler.
 
Olive ile Adam’ın küçük bir deney olarak başladıkları sahte ilişkileri, sonunda her şeyin gerçek olduğu bir noktaya varır. Genç kadın, aşk hipotezlerinden daha karmaşık tek şeyin kendi kalbini mikroskop altında incelemek olduğunu çok geçmeden fark edecektir.
 
Sahte bir gönül ilişkisinde taraflar birbirlerine karşı koyamazsa ne yaşanır? Tabii ki tüm aşk hipotezleri yerle bir olur.
 

Aşk Hipotezi isimli 376 sayfadan oluşan kitap ; Ali Hazelwood tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Labirent İhanet Sarmalı pdf indir başlıklı makalemizde Labirent İhanet Sarmalı indir, Labirent İhanet Sarmalı oku ve Labirent İhanet Sarmalı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşk Hipotezi pdf indir - indir