Aşk Olsun pdf indir

tarafından
5
Aşk Olsun  pdf indir

“Aşk imiş her ne var âlemde” demiş Fuzûlî, boşuna değil… Öncesiyle sonrasıyla hayatımızı derin biçimde etkisi altına alan durumlardan birisi aşk! İlk karşılaşmadan flörte, kur yapmadan kıskanmaya, aldatmadan ayrılığa her şey aşka dahil.
Ve Mine G. Kırıkkanat bu kez aşktan söz ediyor Aşk Olsun adlı öyküler toplamında, aşkı ve aşkın insanlara yaptıklarını anlatıyor.
Türkiye, Fransa (hatta Amerika) hattında yaşanan aşk hikâyelerinin sizin hikâyenizle de denk düştüğünü göreceksiniz. Kurmaca ile gerçeğin bir arada olduğu, İsimsiz Aşklar ve İsimli Aşklar adıyla iki bölümden oluşan kitapta, edebiyat tarihimizin meşhur “aşk” kavgasının aslını da okuyacaksınız.
 

Aşk Olsun isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Mine G. Kırıkkanat tarafından yazılmış ve KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 17.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hasbihal - 2 / Eğrisi ve Doğrusu ile Dayı Yeğen Sohbetleri pdf indir başlıklı makalemizde Hasbihal - 2 / Eğrisi ve Doğrusu ile Dayı Yeğen Sohbetleri indir, Hasbihal - 2 / Eğrisi ve Doğrusu ile Dayı Yeğen Sohbetleri oku ve Hasbihal - 2 / Eğrisi ve Doğrusu ile Dayı Yeğen Sohbetleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşk Olsun pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.