Aşktır Asıl Şarap pdf indir

tarafından
8
Aşktır Asıl Şarap pdf indir

“Robert Frager’ın sohbetleri Cennetin ırmakları gibi temiz, berrak ve tam da ruhun damağına layık.” -Pir Zia Inayat-Khan   “Mürşidler aşkın sâkisi, dervişler de kadehtir. Aşk ise asıl şaraptır.” Bu kitapta toplanan öğretiler ve hikâyeler eşsizdir. Bu kitabın amacı, yaşayan tasavvuftan neşet eden lezzeti okuyuculara aktarabilmektir. Kitap, bu mistik geleneği Batı’ya taşıyan büyük bir tasavvuf üstadının gerçek öğretilerini içermektedir. Batı dünyasında Muzaffer Ozak, sadece bir avuç dolusu İngilizce kelime bilen fakat öğrencilerinin kalplerini çok iyi okuyan bir ziyaretçi idi. Dervişlerine bütün gücü, şefkat ve ilmiyle yıllarca hizmet etti. Muzaffer Efendi birçok Batılı kalpte keşfettiği Allah’ı bulma arzusundan çok etkilenmiştir. Aşktır Asıl Şarap, onun bu arzuya cömertlikle verdiği cevaptır.    Ozak’ın Amerika’da çeşitli zamanlarda yapmış olduğu sohbetler, onun vasıtasıyla İslam’la tanışan Prof. Dr. Robert Frager tarafından derlenmiş ve kitap haline getirilmiştir.   Kitapta zevkle okuyacağınız birbirinden ilginç konular ve bu konuların daha iyi anlaşılmasını sağlayacak hikâyeler ve menkıbeler bulacaksınız.
 

Aşktır Asıl Şarap isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Robert Frager tarafından yazılmış ve SUFİ KİTAP YAYINLARI yayınevinin 15.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kur’an’ın İkna Hususiyeti pdf indir başlıklı makalemizde Kur’an’ın İkna Hususiyeti indir, Kur’an’ın İkna Hususiyeti oku ve Kur’an’ın İkna Hususiyeti pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşktır Asıl Şarap pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.