Ateş Çağı / Geçişten Gelen ;Mesaj pdf indir

tarafından
5
Ateş Çağı / Geçişten Gelen ;Mesaj pdf indir

Ateş. – Duman – Acı
Her şey Brca’nın kâbusa varan rüyalarıyla başladı. Gerçek ile kâbus iç içe geçmiş içinden çıkılama/ bir sarmala dönüşmüştü, ruhunun derinliklerinde hissettiği acı bir o kadar gerçekti ve uğradığı hakaretler bilinçaltının derinliklerinden yüzeye çıkmıştı
Brea’nın. Brea hayatını cehenneme çeviren bu kâbuslarla başa çıkamayacağını anlayınca bir parşömen kâğıdının üzerine sembollerle yardım çağrısı çizdi ve bu parşömeni ormanının içindeki gölete attı.
    Brea’nın yardım çığlığına gelecekten bir ses karşılık verdi, bu ses efsanelerde ismi geçen ve adı Knucker olan bir ejderhaydı. Knucker, Brea’nın kâbuslarının nedenini anlaması ve onun bu kâbuslarıyla yüzleşip üstesinden gelebilmesi için ona zaman tünelinin kapısını açtı.
Charmaine ve Milli ise günümüz dünyasında sıradan hayatyaşayan iki arkadaştılar, bu iki arkadaşın sıradanlaşan yaşantıları Ortaçağ’dan kendilerine ulaştırılan yardım çığlığıyla tamamendeğişti. Charmaine ve Milli Ortaçağ Avrupa’sından kendilerine
ulaşan bu yardım çığlığının gizemini çözmek üzere derin bir tarihi araştırmanın içine girdiler ve gerçeği öğrendiklerinde nasıl bir gizem sarmalının içine düştüklerini anlamışlardı. Bu iki arkadaş ya bu çığlığı duymazdan gelecek rutin hayatlarına devam edecekler; veya er ya da geç yakıcı gerçekle yüzleşip çığlığın sahibine bir şekilde ulaşıp ona yardım edeceklerdi.
Avrupa’da severek okunan “Ateş Çağı” serisinin ilk kitabı olan”Geçmişten Gelen Mesaj” romanı, hem Gotik edebiyat severlerinhem de Ortaçağ fantastik roman okuyucularının bir solukta okuyacağı bir eser.
 

Ateş Çağı / Geçişten Gelen ;Mesaj isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Claudia Soylu tarafından yazılmış ve KUMRAN YAYINLARI yayınevinin 21.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşk, Bir Kere pdf indir başlıklı makalemizde Aşk, Bir Kere indir ve Bir Kere oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Ateş Çağı / Geçişten Gelen ;Mesaj pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.