Ayşe İle Süslü’nün Maceraları (5 Kitap) pdf indir

tarafından
3
Ayşe İle Süslü’nün Maceraları (5 Kitap) pdf indir

Tohum nasıl bitkiye dönüşüyor? Ekmeği bakkaldan alıyoruz, bakkala fırından geliyor, peki, oraya nereden geliyor? Gökyüzünden nasıl su geliyor, yoksa gökyüzünde kocaman fıskiyeler mi var? Akşam olup hava karardığında Güneş nereye gider, uykusu gelip uyur mu? Ormanlar neden var, sadece güzel oldukları için mi?
 
Ayşe, sevimli mi sevimli, meraklı mı meraklı bir çocuk. Kedisi Süslü de en az onun kadar şirin mi şirin bir kedicik. Ayşe ile Süslü, dostlarıyla birlikte hep sorular sorup cevaplar arıyorlar ve bu eğlenceli maceralarına birbirinden güzel resimler eşliğinde küçük okurları da davet ediyorlar. 5 kitaptan oluşan Ayşe ile Süslü’nün Maceraları serisi, Elif Veske’nin şiirsel bir dille kaleme aldığı, Radiye Ayla Asilkan’ın rengârenk resimlerle süslediği bilgi ve eğlence dolu bir seri. Ayşe ile Süslü’nün Maceraları, Akide Şekeri Yayınları’nda.
 

Ayşe İle Süslü’nün Maceraları (5 Kitap) isimli sayfadan oluşan kitap ; Elif Veske tarafından yazılmış ve AKİDE ŞEKERİ yayınevinin 25.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Ayşe İle Süslü’nün Maceraları (5 Kitap) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.