Ayşegül Işınla Bizi Bir Teknoloji Liderinin Küresel Serüveni pdf indir

tarafından
7
Ayşegül Işınla Bizi  Bir Teknoloji Liderinin Küresel Serüveni pdf indir

Elinizdeki kitap dünya çapındaki başarılar ya da bir yaşamöyküsünün dökümünden ibaret değil. Bu kitap, küresel bir teknoloji liderinin, Ayşegül İldeniz’in İzmir’de başlayıp yüzü aşkın ülkeden geçerek Silikon Vadisi’ne uzanan kariyerinin ilham verici hikâyesini anlatıyor.  
 
Afrika’dan Amerika’ya gittiği ülkelerde, tanık olduğu hikâyelerde, dokunduğu insanlarda dünya ve toplum için ürettiği teknolojik dönüşümlerin izini süren Ayşegül İldeniz, global akıllı teknolojilerin mimarlarından biridir. Doymak bilmeyen merakıyla hayatın hakkını vermeye inanan bir teknoloji lideri Ayşegül İldeniz. Arkeolojiden sinemaya, kitapların dünyasından büyücü dükkânına uzanan bu anlatıyı okurken “seksen günde devriâlem” yaşayacak, başarının ve geleceği yaratmanın sonsuz heyecanına ortak olacaksınız.
 
Ayşegül Işınla Bizi, hem ilham verici bir portre, hem de kışkırtıcı bir yaşam hikâyesi.
 
Julio Cortázar kadar cool, Tenten kadar maceracı, Marguerite Duras kadar zamanüstü, Pippi Uzunçorap kadar cesur, Michel Foucault kadar muhalif olmak istiyordum… Tabii ki yapabilirsiniz, hem de şahane şeyler yapabilirsiniz, hatta hemen yapmalısınız.”
 

Ayşegül Işınla Bizi Bir Teknoloji Liderinin Küresel Serüveni isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; Ayşegül İldeniz tarafından yazılmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 27.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Ayşegül Işınla Bizi Bir Teknoloji Liderinin Küresel Serüveni pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.