Babamın Mektubu pdf indir

tarafından
7
Babamın Mektubu pdf indir

Hayatınızdan bir şeyleri yazmaya karar verdiğinizde nereden başlayacağınızı bilememek, anlatacağınız çok şeyin olmadığı hissini uyandırır önce ya da tam tersi. Öyle bir noktaya gelirsiniz ki yazdıklarınız, ömür boyu hiç bitmeyecek gibi gelir. Tıpkı dedemle babam, babamla benim ve benimle oğlum arasında yaşanan bu kan davasına benzer hikâyenin hiç bitmediği gibi. Kim bilir belki de sizin için de öyle. Eminim okurken hayatınızdaki benzerliklere şaşıracak yaşadıklarınızı kalbinizin süzgecinden geçireceksiniz. Eğer sessizce dökülüyorsa gözlerinizdeki yaşlar, bu bir bakıma sizin keşkeleriniz olacak.
 

Babamın Mektubu isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; M. Kemal Kavaklı tarafından yazılmış ve AYYILDIZ KİTAP yayınevinin 18.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Razınihan ile Mahfuruze Hikayesi (Karşılaştırmalı Metin) pdf indir başlıklı makalemizde Razınihan ile Mahfuruze Hikayesi (Karşılaştırmalı Metin) indir, Razınihan ile Mahfuruze Hikayesi (Karşılaştırmalı Metin) oku ve Razınihan ile Mahfuruze Hikayesi (Karşılaştırmalı Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Babamın Mektubu pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.