Baby Blue pdf indir

tarafından
4
Baby Blue pdf indir

Betty, her turbo-kapitalistin rüyası olan bir toplumda yaşayan, genç bir kadındır.
Bu distopik düzende, tükenmişlik ve depresyon nedeniyle hastalık izni alanları sayısı çığ gibi artmış, ekonomi çökmeye başlamıştır. İnsanlar kendilerinin hasta olduğunu düşünmesin, üretimi asla bırakmasın diye, hükümet, başarısızlık ve depresyonu ortadan kaldırmak amacıyla özel bir ofis kurmuş, psikolojik hastalıkları tamamen yasaklamıştır.
20’li yaşlarının başındaki herkes gibi, güven ve sevgi arayan Betty, son zamanlarda biraz depresif olduğu tespit edilince, depresyona karşı aşılama ve daha temiz, daha üretken bir zihin geliştirmek için faaliyet gösteren büyük “sağlık çiftliklerinden” birine gönderilir. Orada, bu cesur yeni dünyaya karşı yükselen bir hareketin üyesi olan Berina ile tanıştıktan sonra Betty’nin, dünyaya dair bildiğini sandığı her şey altüst olur.

İsveç’in dikkat çeken genç çizgi roman sanatçısı Bim Eriksson’un distopyasında, kaygı, hüzün ve derin düşüncelere dalmak kesinlikle yasak!
 

Baby Blue isimli 260 sayfadan oluşan kitap ; Bım Erıksson tarafından yazılmış ve YOLGEZER YAYINLARI yayınevinin 13.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hicret Yolunda pdf indir başlıklı makalemizde Hicret Yolunda indir, Hicret Yolunda oku ve Hicret Yolunda pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Baby Blue pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.