Balarısı pdf indir

tarafından
5
Balarısı pdf indir

“KİM OLDUĞUNU BUL VE O HAYATI YAŞA.”
Farklı bir çocuk olan on dört yaşındaki Sam Watson gece geç saatte sessizce köprüye çıkıp korkuluğa tırmanıyor. Bu sırada köprünün diğer ucunda yaşlı bir adam olan Vic de son sigarasını içiyor. İkisi birbirini fark ettiğinde, kader ağlarını örerken aralarında benzersiz bir arkadaşlık doğuyor. Sam ve Vic’in çektikleri acıların doğurduğu arkadaşlık bağı, ikisine de birbirlerinin hayatını kurtarmak gibi imkânsız bir sorumluluk yüklüyor.

Balarısı, adi hırsızlıkların, dolandırıcılık entrikalarının, beceriksiz banka soygunlarının, cesur köpek kurtarma operasyonlarının ve muhteşem bir drag şovun dünyasına balıklamasına dalmamızı sağlarken hem yürek burkan hem de bizi hayata bağlayan bir hikâye.
Craig Silvey gerçek karakterlerin ve ışıltılı kelimelerin dünyasında dolaşırken, biri umut verirken, diğerinin sözünü tutmaya çalıştığı iki insanın, tanıştıkları anda hayatlarını sonsuza kadar değiştirdiğine tanık olacak sevgi ve duygu dolu romanıyla okurlarla yeniden buluşuyor.
İzole bir kasabanın dar görüşlülüğü altında kendini yalnız hisseden, hırslı, zeki bir çocuğun gerçek kimliğini bulma savaşının ilgi çekici tarihi bir portresiyle tanışacaksınız.
The Age
 
 

Balarısı isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Craig Silvey tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 08.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Beklenen pdf indir başlıklı makalemizde Beklenen indir, Beklenen oku ve Beklenen pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Balarısı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.