Bana Nerenin Ağrıdığını Söyle, Sana Nedenini Söyleyeyim pdf indir

tarafından
4
Bana Nerenin Ağrıdığını Söyle, Sana Nedenini Söyleyeyim pdf indir

“Bu kitap, vücut dilini çözmek için anahtar arayan herkesin kullanımına yönelik mükemmel bir rehber niteliği taşıyor. Kitabı okurken, hastalığı artık bir rastlantı ya da bir kader olgusu olarak değil ama bilincimizin, iç varlığımızın bir mesajı olarak görmeyi öğreneceğiz.” 
Doktor Thierry Médynski
Vücudumuz konuşuyor, onu dinlemek gerekir.
Alerjiler, iştahsızlık, kanser, ateş, boğaz hastalıkları, iltihaplar, kistler, lumbago, migren, burun hastalıkları, nodül, kulak hastalıkları, kilo sorunları, siyatik, spazm korkusu, tümörler, baş dönmeleri, göz hastalıkları vb. içimizde daha derin gerilimlerin kendilerini ifade etmeye çalıştıklarının işaretidir. Bu kitabın sayfalarını açın ve nedenini öğrenin.
Fransız Şiatsu Enstitüsü’nün kurucusu, aynı zamanda başka birçok yapıtın (Dis-moi où tu as mal – Le Lexique, Cheveu parle-moi de moi, L’Harmonie des énergies, vb.) yazarı Michel Odoul, bütün psikoloji ve enerji dünyası deneyimini, aynı şekilde hayata olan güvenini bize aktarıyor.
 

Bana Nerenin Ağrıdığını Söyle, Sana Nedenini Söyleyeyim isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Michel Odoul tarafından yazılmış ve DOĞAN NOVUS yayınevinin 09.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bana Nerenin Ağrıdığını Söyle, Sana Nedenini Söyleyeyim pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.