Başarılı Bir İşin Sırrı pdf indir

tarafından
38
Başarılı Bir İşin Sırrı pdf indir

İş hayatında başarıyı etkileyen pek çok faktör vardır. Başarılı bir iş ortaya çıkarmanız için  kendinize  güveninizin  tam  olması  ve  yapacağınız  işe  odaklanmanız  yeterli olmayabilir.  Örneğin  ekip  uyumu,  marka  yönetimi ve motivasyon  gibi  unsurlar da belirleyici  bir  özellik  taşır. Ekibi  hedefler  doğrultusunda  ileriye  taşıyan  kişi  ise, “lider”dir  ve  liderin  sahip   olması   gereken   bir   takım   özellikler   vardır. 
 
Özellikle günümüzde, sürdürülebilir  başarı  için  çalışanların  değişen   taleplerinin göz önüne alınmasının  da ne derece önemli olduğu ortaya çıkmıştır. Bu kitapta gerek bireyleri, gerekse  şirketleri  kalıcı  başarıya  götürecek tüm bu faktörlerle ilgili tüm detayları ve ülkenin önde gelen  iş insanlarından biri olan yazarın kendi iş yaşamından  damıttığı, size  kariyeriniz için “pusula” olacak son derece değerli tecrübeleri okuyacaksınız.
 

Başarılı Bir İşin Sırrı isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Hikmet Eraslan tarafından yazılmış ve PERSEUS YAYINEVİ yayınevinin 22.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Başarılı Bir İşin Sırrı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.