Batılı Ülkelerin Dış Politikalarında Türk ve İslam Karşıtlığının Yansımaları pdf indir

tarafından
27
Batılı Ülkelerin Dış Politikalarında Türk ve İslam Karşıtlığının Yansımaları pdf indir

“Batılı Ülkelerin Dış Politikalarında Türk ve İslam Karşıtlığının Yansımaları” başlıklı bu kapsamlı çalışma Batı’nın neden Türk ve İslam medeniyetini ötekileştirerek kin ve nefret beslediğini ortaya koymaktadır. Akabinde de Türk ve İslam medeniyetinin Batı medeniyetine etkileri analiz edilmektedir. Ayrıca çalışmada Batı’daki Türk ve Müslüman karşıtlığının dış politikaya, özelliklede Türkiye’nin AB üyelik sürecine, Ortadoğu’ya, Afrika’ya, Doğu Akdeniz’e ve diğer bölgelere nasıl yansıdığı analiz edilmektedir.
 

Batılı Ülkelerin Dış Politikalarında Türk ve İslam Karşıtlığının Yansımaları isimli 380 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Murat Ercan tarafından yazılmış ve EFE AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 16.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kadın ve Terörizm Yerel Ve Uluslararası Terör Gruplarında Kadın Faaliyetleri pdf indir başlıklı makalemizde Kadın ve Terörizm Yerel Ve Uluslararası Terör Gruplarında Kadın Faaliyetleri indir, Kadın ve Terörizm Yerel Ve Uluslararası Terör Gruplarında Kadın Faaliyetleri oku ve Kadın ve Terörizm Yerel Ve Uluslararası Terör Gruplarında Kadın Faaliyetleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Batılı Ülkelerin Dış Politikalarında Türk ve İslam Karşıtlığının Yansımaları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.