Beden Çalanlar pdf indir

Beden Çalanlar pdf indir

PAN’IN LABİRENTİ yönetmeninden fantastik bir gerilim romanı..
 
FBI’ın kadın ajanlarından Odessa Hardwicke’ın yaşamı, azgın bir katilin peşindeyken başına gelen akıl almaz bir olayla tamamen değişir. Saha görevinden alınan Odessa, emekli ajan Earl Solomon’la şans eseri tanışınca, yaşadıklarına açıklama getirecek kişinin avukat Hugo Blackwood olduğunu öğrenir. Manhattan’ın finans merkezindeki garip bir posta kutusu aracılığıyla ulaşılabilen bu gizemli avukat, ya tamamen delidir ya da insanlığı tehdit eden şeytani bir gücü durdurabilecek tek kişidir. Duydukları ve gördükleri karşısında şaşkına dönen Odessa, hiçbir FBI eğitiminin onu hazırlayamayacağı bir dünyaya dalmak zorunda kalacaktır.
 
BEDEN ÇALANLAR, Akademi Ödüllü yönetmen Guillermo del Toro ve çok satan yazar Chuck Hogan’dan nefes kesici, fantastik bir roman.
 
Yepyeni bir evrenin kapılarını açan sürükleyici bir gerilim romanı… Hugo Blackwood ve Odessa Hardwicke modern bir Sherlockvari ikili oluşturuyor. –BRAD MELTZER
 

Beden Çalanlar isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Chuck Hogan tarafından yazılmış ve REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 11.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İyi ki Bir Gönül İnsanı Doğan Cüceloğlu ile Anılar pdf indir başlıklı makalemizde İyi ki Bir Gönül İnsanı Doğan Cüceloğlu ile Anılar indir, İyi ki Bir Gönül İnsanı Doğan Cüceloğlu ile Anılar oku ve İyi ki Bir Gönül İnsanı Doğan Cüceloğlu ile Anılar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beden Çalanlar pdf indir - indir