Ben Kimim? / Bir Mucidin Öyküsü Steve Jobs pdf indir

tarafından
5
Ben Kimim? / Bir Mucidin Öyküsü Steve Jobs pdf indir

Ben Kimim setinde edebiyattan spora, sanattan bilime, siyasetten iş dünyasına birçok alanda adını Türk ve dünya tarihine yazdıran isimlerin biyografisi yer alıyor. Biyografiler; her bir ismin hayatında öne çıkan temel değer etrafında hikâye tadında kaleme alındı.
Her bir kitap; gerçek bilgilerden yola çıkılarak yazılan, keyifle okuyacağınız, etkili ve ilham verici bir hayat sunuyor. Metinler içindeki temel bazı bilgiler sayfalardaki kutucuklar içinde, anlamını merak ettiğiniz kelimeler de kitabın sonunda sizleri bekliyor.
Bu kitapta dünyaca ünlü bilgisayar uzmanı Steve Jobs’ın ilham verici hayat hikâyesini okuyacaksınız.
Dünyanın en büyük şirketlerinden birinin kurucusu olan Steve Jobs da bir zamanlar çocuktur. Babasının garajında, elektronik parçalarıyla ve hurdalarla başlayan merakı, onu daha 12 yaşındayken HP firmasının kurucularından Bill Hewlett’i aramak için cesaretlendirir. Sonrasında hayallerinin peşinde koşan Jobs dünya çapında markaların kurucusu olur.
Başarılar, keşifler ve aynı zamanda hatalarla dolu ilham verici bir hayat hikâyesi Bir Mucidin Öyküsü Steve Jobs kitabında sizleri bekliyor.
 

Ben Kimim? / Bir Mucidin Öyküsü Steve Jobs isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Naz N. Varlı tarafından yazılmış ve ERDEM ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 07.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Ben Kimim? / Bir Mucidin Öyküsü Steve Jobs pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.