Ben Prenses X pdf indir

tarafından
4
Ben Prenses X pdf indir

İki yakın arkadaş, büyük hayranlar, gizemli bir internet çizgi romanı ve uzun zaman önce kaybolan bir kız, çizimlerle süslü bu sürükleyici romanda bir araya geliyor…
 
Yıllar önce, iki yakın arkadaş birlikte bir prenses kurgular. Libby resimleri çizer, May hikâyeleri yazar ve kahramanları Prenses X, bütün ejderhaları katledip kızların hayallerinde canlandırabildikleri bütün dağlara tırmanır.
Birkaç sene sonra, yağmurlu bir gece, Libby’nin annesiyle içinde olduğu araç Ballard Köprüsü’nden geçerken köprüden uçunca, Libby hayatını kaybeder ve Prenses X de onunla birlikte bu dünyadan göçer.
Yıllar sonra bir gün… On altı yaşındaki May, tek başına Seattle sokaklarında dolaşırken bir vitrinin kenarına yapıştırılmış çıkartmayı görür.
 
O da ne? Yoksa Prenses X mi?
May dikkatle etrafına bakınca her yerde Prenses’e rastlamaya başlar… Çıkartmalar. Armalar. Duvar resimleri. IAmPrincessX. com adresindeki bir internet çizgi romanına adanmış kocaman bir yeraltı kültür olduğunu fark eder. May çizgi romanı inceledikçe Libby’nin hikâyesi ve internetteki Prenses X arasında rahatsızlık verici benzerlikler olduğunu fark eder.
Bunun tek bir anlamı olabilir…
 
Yoksa…

 
 

Ben Prenses X isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Cherie Priest tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 23.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dekameron pdf indir başlıklı makalemizde Dekameron indir, Dekameron oku ve Dekameron pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ben Prenses X pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.