Berat Kandili (Cep Boy) pdf indir

Berat Kandili (Cep Boy) pdf indir

Bu eser, merhum Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan’ın Berat Kandili dolayısıyla yapmış olduğu sohbetlerin derlemesi olup bu konuda kaleme almış olduğu başyazı ve makaleler ile Berat kandilinin ihyası ve Berat gecesinde yapmış olduğu dua ve yakarışları da içermektedir. Eser hazırlanırken konuşma dili korunarak mümkün olduğunca tekrarlardan kaçınılmış, başyazı ve makaleler aynen yer almıştır. Ayet ve hadisler ışığında ibretli ve hikmetli noktaları güzelce izah eden, günceli yakalayan, özlü bilgiler veren, son derece sade, akıcı ve anlaşılır bir üsluba ve gönül diline sahip olan bu eser manevi yolculuğunuza rehberlik edecektir.
 

Berat Kandili (Cep Boy) isimli 172 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı pdf indir başlıklı makalemizde Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı indir, Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı oku ve Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Berat Kandili (Cep Boy) pdf indir - indir