Berceste pdf indir

Berceste pdf indir

Bir sevda meselesi bu! Ötesi yok kavuşmaların. Vuslat acımsı bir tat bırakıyor damağımda. Kör kalmak istemiyorum yarınlara. Vuslatı sen olacaksa bu sabırlı bekleyişlerin, bekleyen olmaya razıyım. Bu yolun sonu sensizliğe çıkmasın. Gittiğin her coğrafyada yaşadığın her mevsimin içerisinde bir parça ben olayım. Güneş senin üzerine doğarken, benim üzerime batmasın. Birlikte çıkalım sabahlara. Yarınlar bizden umutla bahsetsin. Eksik geçen geçmişime baktığımda değil, gözlerim gözlerine değince tebessüm etsin dünlerim. Birr sevda meselesi bu! Varlık kadar yokluk, yokluk kadar varlık içinde. Ve her ne kadar kavuşmaya hasret olsa da beklemeye değer bir mesele…
 

Berceste isimli 173 sayfadan oluşan kitap ; Ramazan Yılmaz tarafından yazılmış ve AYYILDIZ KİTAP yayınevinin 02.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yol Hikayelerim Kopuk Uçurtma pdf indir başlıklı makalemizde Yol Hikayelerim Kopuk Uçurtma indir, Yol Hikayelerim Kopuk Uçurtma oku ve Yol Hikayelerim Kopuk Uçurtma pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Berceste pdf indir - indir