Beyaz Mart II pdf indir

tarafından
5
Beyaz Mart II pdf indir

Adımlarını gördüğü manzaraya yöneltmek istiyordu ama yapamıyor, kontrol edemiyordu ayaklarını. Annesi 5 metre ilerisindeydi, üzerinde en sevdiği siyah elbisesi vardı. Saçlarını taramış, hafif makyaj yapmıştı. Boynunda kolye yerine urgan vardı, ölüme sarılırken özenmiş, süslenmişti. Gözünden akan yaşlar, parkeye dökülüyor ufak çaplı bir göl oluşturuyordu. Kendisini dizlerinin üzerine bırakırken yutkunmak çok zordu. Nefes almaktan vazgeçmişti zaten, yutkunabilse nefes alacakmış gibi geliyordu. Boğazına oturan yumru acıyı vücuduna hapsetmişti. Yumruyu geçebilen çığlıkları bütün evi doldurmuştu, sessizliği çığlıklarıyla bölmüş, gözyaşlarıyla nemlendirmişti. O sessizlik ömrü boyunca unutamadığı yoğun bir kalabalığa dönüşmüştü.
 

Beyaz Mart II isimli 154 sayfadan oluşan kitap ; Onur Şafak Yücel tarafından yazılmış ve İMGENİN ÇOCUKLARI yayınevinin 28.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tek Parti Döneminde Şair ve Yazarlar pdf indir başlıklı makalemizde Tek Parti Döneminde Şair ve Yazarlar indir, Tek Parti Döneminde Şair ve Yazarlar oku ve Tek Parti Döneminde Şair ve Yazarlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beyaz Mart II pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.