Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları pdf indir

tarafından
5
Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları  pdf indir

Değişsin:
Başarılı Öğrencilerin Sırları
 
Belleği Güçlendirmek, Odaklanmayı Artırmak ve Daha Hızlı Çalışmak için Bilime Dayalı Stratejiler
 
Çoksatan Beyninizi Değiştirin Hayatınız Değişsin kitabının yazarı, ünlü nörolog Dr. Daniel G. Amen’den beyninizi optimize etmenizi, alışkanlıklarınızı değiştirmenizi ve daha başarılı bir öğrenci olmanızı sağlayacak çığır açan bir yaklaşım.
 
Daha iyi notlar almanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Derslerinize, sizden daha iyi notlar alan öğrencilerden daha fazla zaman ayırmanıza rağmen yine de aynı sonuçları alamıyor musunuz? Uzun bir aranın ardından yeniden okula dönüyor ve daha kısa sürede daha fazlasını yapmak için bilgilerinizi tazelemeye mi ihtiyaç duyuyorsunuz?
Eğitimde her geçen gün artan rekabet ve teknolojinin dikkat dağıtıcı etkisi nedeniyle günümüz öğrencileri akademik başarıya giden yolda âdeta bir mayın tarlası ile karşı karşıya. Akademik başarı sadece zekâya veya daha fazla çalışmaya bağlı değildir; hedefe ulaşmak için iyi alışkanlıklar, pratik araçlar ve sağlıklı bir beyin de gerekir.
Dr. Amen bu kitapta size akademik hedeflerinize ulaşabilmeniz, daha verimli çalışabilmeniz, daha hızlı öğrenebilmeniz ve daha kolay odaklanabilmeniz için hem bir nörolog ve psikiyatrist olarak edindiği deneyimleri hem de beyin çalışmalarındaki son gelişmeleri aktarmaktadır. Bu pratik kılavuz sayesinde benzersiz beyin tipinizi ve öğrenme stilinizi keşfedecek, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulup daha akıllıca çalışma uygulamaları benimseyecek, daha az çalışarak daha çok başarı elde edecek, daha hızlı ezberleyip daha uzun süre aklınızda tutacak ve öz güveninizi artırarak stresle baş etmeyi öğreneceksiniz.
Sahip olduğunuz potansiyeli en iyi şekilde ortaya koymanızı sağlayacak bilgileri ve araçları sunan Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin başarıyı ıskalayanlar, başarılı olma baskısı altında ezilenler, ortaokuldan üniversiteye tüm öğrenciler ve hatta iş hayatında da öğrenmeye devam edenler için bulunmaz bir eser. Kendinize ve sevdiklerinize başarının anahtarını hediye edin.
 
 

Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Daniel G. Amen tarafından yazılmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 22.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.