Bilge Çocuk Dergisi Sayı:65 Ocak 2022 pdf indir

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:65 Ocak 2022 pdf indir

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 65. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara daha fazla eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.
 
Kapak Konusu: KIŞIN TADINI ÇIKAR
 
Derginin bu sayısında kışı ve kış tatil imkânlarını konu ettik. Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte kar bizi heyecanlandırmaya başladı. Birçoğumuz karda yuvarlanmak, kaymak ve doya doya karın tadını çıkarmak istiyoruz. Ülkemizdeki kış ve kar tatili ile ilgili detaylar dergimizde sizleri bekliyor.
 
Dolu Dolu İçerik
 
Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, masallara konu olan boynuzlu kavun ve faydaları, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikâye afacanlar sınıfı, Dayım ve Ben, Peygamber Efendimiz’in (SAV) hayatından örnekler, eğlenceli etkinlikler ve zekâ soruları dergimizde sizi bekliyor.
 
 
 
 
 
Emeği Geçenler
 
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Ocak sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Tuğba Coşkuner, Halenur Çalışan Gürbüz, Selami Tekiroğlu, Murat Murat, Esma Genç, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Yavuz Girgin, Bülent Ata, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Demir, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
 
Görsel Bütünleme Zekâ Oyunu!
Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay sizlere etkinliklerin yanı sıra zekâ oyunu ile takvim hediye ediyor.
 

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:65 Ocak 2022 isimli 76 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve BİLGE ÇOCUK-DERGİ yayınevinin 04.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:65 Ocak 2022 pdf indir - indir