Bin Dokuz Yüz Seksen Dört 1984 (Ciltli) pdf indir

tarafından
4
Bin Dokuz Yüz Seksen Dört 1984 (Ciltli) pdf indir

Geçmişi kontrol eden, geleceği de kontrol eder: Şimdiyi kontrol eden, geçmişi de kontrol eder.
 
Her şey 1984 yılında geçer. Birbiriyle mütemadiyen savaşan üç büyük gücün elinde bölünmüş bir dünya, mutlak güce sahip bir Parti, kapanması yasak tele-ekranlarla her hareketi denetleyen Düşünce Polisi, her şeyi izleyen Büyük Birader ve diğer tüm düşünce biçimlerini imkânsız hâle getirmek için oluşturulan “Yenidil”. Gerçek Bakanlığı’nın altındaki Arşiv Bölümü’nün gözlerden ırak odalarında, Parti’nin ihtiyaçları-na göre geçmişi yeniden yazan Winston Smith’in oyununda arka plan bu kâbustur işte. Herkesi dilediği gibi kontrol eden bu totaliter dünyaya karşı içinde isyan tohumları büyüyen Winston, hakikat ve özgürlüğe duyduğu özlemin yanında aşka da kayıtsız kalamayacaktır.
 
 

Bin Dokuz Yüz Seksen Dört 1984 (Ciltli) isimli 296 sayfadan oluşan kitap ; George Orwell tarafından yazılmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mogens ve Diğer Hikayeler pdf indir başlıklı makalemizde Mogens ve Diğer Hikayeler indir, Mogens ve Diğer Hikayeler oku ve Mogens ve Diğer Hikayeler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bin Dokuz Yüz Seksen Dört 1984 (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.