Bir Aşkın Tarihi pdf indir

Bir Aşkın Tarihi pdf indir

Mehmet Rauf, bir aşk romancısıdır. Saf ve ihtiraslı aşkların çalkantıları Eylül romanındaki gibi olmasa da diğer eserlerinde de yerini almıştır. Mehmet Rauf’u Serveti Fünun’un diğer yazarlarından ayıran en önemli unsur; dil ve anlatımındaki sadeliktir. Bir Aşkın Tarihi nde de duru ve rahat anlaşır bir dil kullanmıştır. Bu eserinde insan ruhunun derinliklerinde gezinmemiş, çevreyi hareketli ve canlı tasvirlerle anlatmamıştır. Buna rağmen aşk acısının insan ruhunda ortaya çıkardığı ıstırabı okuruna geçirmeyi başarmıştır. Hayal kırıklığının, aldatılmışlığın, ümitsizliğin uzun öyküsüdür, Bir Aşkın Tarihi. Bunun yanında, o döneme ait İstanbul yaşantısı, gençlerin davranış biçimleri ve Büyükada hakkında okuruna ipuçları vermiştir.
 

Bir Aşkın Tarihi isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Rauf tarafından yazılmış ve PUSLU YAYINCILIK yayınevinin 08.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Define / 1001 Gece Öyküleri 2 pdf indir başlıklı makalemizde Define / 1001 Gece Öyküleri 2 indir, Define / 1001 Gece Öyküleri 2 oku ve Define / 1001 Gece Öyküleri 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Aşkın Tarihi pdf indir - indir